Tooted

Dukta puitpaneelid sobivad nii seina- kui ka laepaneelideks, samuti vabalt seisvateks vaheseinadeks, valgustiteks ja mööbliks. Regulaarsed sisselõiked muudavad paneelide staatilist struktuuri põhimõtteliselt. Need sisselõiked muudavad sisselõike vastas olevad osad paindlikuks, kuid materjal säilitab oma staatilise stabiilsuse piki sisselõigete suunda. Erinevad lõiketüübid erinevad välimuse poolest märkimisväärselt – alates lihtsast ja siledast kuni ornamentaalse ja mängulise välimuseni. See annab kasutajale suure hulga kujundusvõimalusi.

Peaaegu kõiki kaubanduslikke puidupõhiseid plaate saab dukta-protsessi abil paindlikuks muuta. Erinevad lõiketüübid: SONAR, LINAR, FOLI ja JANUS, erinevad üksteisest lõike välimuse, avatud pindade osakaalu ja paindlikkuse poolest. 

Dukta-paneelid on ideaalsed rakenduste jaoks, mis on mõeldud akustilise efekti saavutamiseks, näiteks neeldumiseks ja hajutamiseks. Meie paindlikud poolfabrikaadid võimaldavad individuaalset kujundamist ja aitavad teil saavutada teie vajadustele vastava ruumiakustika. Saadaval on nüüd standardsed eelpaigaldatud seina- ja laepaneelid erinevates variantides.

Dukta vaheseinu kasutatakse suurtes avatud planeeringuga kontorites, fuajeedes, raamatukogudes, restoranides ja festivaliruumides. Üksikuid elemente saab kujundada ja lisada ilma piiranguteta. See võimaldab optimaalset ruumiplaneerimist vastavalt ruumile. Liikuvuse lisamiseks võib vaheseinadele paigaldada rullid.